Kuchyně ve tvaru U s fialovým leskem

12 října 2015

Prostor nikterak velký a přesto se do něj vešla kuchyně ve tvaru U, která Vás nadchne svými možnostmi, přehledností a dobrým vzhledem.

Právě vzhled je u této kuchyně povedený. Fialová barva dvířek bohužel na fotkách nevynikla, ale se světlou pracovní deskou a korpusy krásně ladí.

Kout s dřezem je vyšší než ostaní pracovní plochy a díky tomu jsme dosáhli vyššího komfortu při jeho obsluze. Je totiž třeba mít na paměti, že pracovní výška ve dřezu je v blízkosti jeho dna.

Potravinová skříň se skládá ze soustavy vnitřních nezávislých zásuvek, která je krytá dveřmi.

V této kuchyni jsme vytvořili prostor pro dvě velkoobjemové komody a také pro naši oblíbenou ledvinu LeMans od firmy Hettich. Ta zaujala prostor pro ni tvořený – problematický roh kuchyně.

Horní skříňky obsahují LED bodová světla, která vrhají na pracovní plochu optimální teplé světlo pro pohodlí při přípravě pokrmů.

Jediný viditelný bok kuchyně je opatřen zaoblenými poličkami pro bezpečnější pohyb okolo něj.

Pokud se zajímáte o nové technologie v nábytkovém kování a rádi byste se sami porozhlédli na trhu, jaké jsou možnosti pro dokonalost Vaší Kuchyně, tak se můžete podívat například na stránky rodinných firem Hettich nebo Blum.

Fotogalerie