Kuchyně s dubovým masivem

21 října 2015

Kuchyně je navržená profesionálními architekty, kteří řešili byt jako celek. Spodní skříňky jsou v barvě alabastr, která působí oproti klasické bílé teplejším dojmem. Výsuvy prostorných zásuvek jsme zvolili Hettich quadro. Vrchní skříňky jsou vyrobené z masivního dubu. Použitý přírodní materiál zvýrazňují nápadné spoje korpusu, ozuby. Dvířka skříňek pod stropem, které jsou opět z alabastru, se vyklápějí ke stropu. Černý odsavač par má vývod vedený v krbových trubkách také černé barvy, aby vše ladilo s ostatními doplňky na plynové varné desce. Za pracovní deskou je na stěně bílý omyvatelný nátěr.

Oproti jiným firmám vyrábějící kuchyně používáme zlamovací kování dvířek myčky, které nám umožňuje použít vyšší korpusy. Z pravidla jsou korpusy spodních skříněk posazeny na vyšších soklových nohách právě díky myčce. Ta totiž nedokáže naplno otevřít delší dvířka, aniž by se nezastavila o korpus spotřebiče. Tento nedostatek řeší právě zlamovací kování.

Tato kuchyně s dubovým masivem je prostorná, působí vzdušně a díky vestavným spotřebičům také čistým designem.

Pokud se zajímáte o nové technologie v nábytkovém kování a rádi byste se sami porozhlédli na trhu, jaké jsou možnosti pro dokonalost Vaší Kuchyně, tak se můžete podívat například na stránky rodinných firem Hettich nebo Blum.

Fotogalerie