I velká kuchyně se dá vytvořit ve stísněném prostoru

4 října 2015

V tomto podkrovním bytě nebylo opravdu mnoho místa pro kuchyňskou linku. Myslím si, že jsme si s tím docela dobře poradili a vytvořili do daného prostoru kuchyň, která Vás překvapí svými prostornými skříňkami a pracovní plochou.

Kuchyně je v tomtéž dekoru dřeva jako je vypracován obývací pokoj (třešeň). Ukrývá myčku nádobí, troubu na pečení, mikrovlnnou troubu a indukční varnou desku, nad kterou je integrovaná digestoř ve vrchní skříňce. Chladnička je vestavěná ve skříni, hned vedle skleníku na nádobí. Dále jsme našli prostor i pro praktický lahvový výsuv. Zásuvky Innotech, které se nachází ve skleníku jsou od výrobce Hettich:

Z obývacího pokoje se kuchyně zdaleka nejeví tak prostorná, jako když v ní jste a obklopuje Vás prostornými skříňkami a velkou pracovní plochou, kterou Vám poskytne pro přípravu pokrmů. Vše máte hned po ruce, stačí se jen otočit 😉

Pokud se zajímáte o nové technologie v nábytkovém kování a rádi byste se sami porozhlédli na trhu, jaké jsou možnosti pro dokonalost Vaší Kuchyně, tak se můžete podívat například na stránky rodinných firem Hettich nebo Blum.

Fotogalerie